Futbol Absoluta 1a divisió masc. 1a divisió (Jornada 2)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Betis 6 2 2 0 0 3 0 3 1 1 0 0 2 0 3 1 1 0 0 1 0
2 Vila-real 4 2 1 1 0 3 2 4 2 1 1 0 3 2 0 0 0 0 0 0 0
3 Celta 4 2 1 1 0 2 1 3 1 1 0 0 2 1 1 1 0 1 0 0 0
4 Granada 3 1 1 0 0 2 0 3 1 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 València 3 2 1 0 1 5 4 3 1 1 0 0 4 2 0 1 0 0 1 1 2
6 Osasuna 3 2 1 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 3 2 1 0 1 2 1
7 Getafe 3 1 1 0 0 1 0 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Cadis 3 2 1 0 1 2 2 0 1 0 0 1 0 2 3 1 1 0 0 2 0
9 R. Sociedad 2 2 0 2 0 1 1 1 1 0 1 0 0 0 1 1 0 1 0 1 1
10 Madrid 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0
11 Eibar 1 2 0 1 1 1 2 1 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2
12 Osca 1 2 0 1 1 1 3 0 1 0 0 1 0 2 1 1 0 1 0 1 1
13 Valladolid 1 2 0 1 1 1 3 1 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 1 0 2
14 Atlético 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Sevilla 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Elx 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Barça 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Alavés 0 1 0 0 1 0 1 0 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
19 Llevant 0 1 0 0 1 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4
20 Athletic 0 1 0 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2
  Lliga de campions   Europa league   Descens
Darrera actualització: 20-09-2020 23:10:05

Resultats i calendari

Jornada 2 (20/09/2020)
Osca Cadis 0-2
Llevant Atlético  
Athletic Barça  
Getafe Osasuna 1-0
Celta València 2-1
Betis Valladolid 2-0
Vila-real Eibar 2-1
Granada Alavés  
Sevilla Elx  
R. Sociedad Madrid 0-0
Jornada 3 (27/09/2020)
Elx R. Sociedad  
Alavés Getafe  
València Osca  
Barça Vila-real  
Betis Madrid  
Osasuna Llevant  
Atlético Granada  
Valladolid Celta  
Cadis Sevilla  
Eibar Athletic  
Jornada 4 (30/09/2020)
Osca Atlético  
Granada Osasuna  
R. Sociedad València  
Eibar Elx  
Vila-real Alavés  
Madrid Valladolid  
Celta Barça  
Sevilla Llevant  
Getafe Betis  
Athletic Cadis  

Tots els partits

Alavés Athletic Atlético Barça Betis Cadis Celta Eibar Elx Getafe Granada Llevant Madrid Osasuna Osca R. Sociedad Sevilla València Valladolid Vila-real
Alavés 0-1
Athletic
Atlético
Barça
Betis 2-0
Cadis 0-2
Celta 2-1
Eibar 0-0
Elx
Getafe 1-0
Granada 2-0
Llevant
Madrid
Osasuna
Osca 0-2
R. Sociedad 0-0
Sevilla
València 4-2
Valladolid 1-1
Vila-real 2-1 1-1